Uygulamalarımız

Bireysel kullanıcıların ücretsiz olarak kullanabileceği, işlerini hızlandırıp, maliyetlerini azaltacağı çözümler üretiyoruz.

TolLoop Müzik Oluşturucu

Atemsoft tarafından geliştirilen ve hiçbir kar amacı gütmeyen TolLoop sayesinde birden fazla sesi senkronize bir şekilde dinleyebilir, basitçe aranje önizlemeleri oluşturabilirsiniz.

İndirme Linki

Yayınlanma Tarihi 10 Ekim, 2019

Teknik Servis v10

Avcı Teknik Servis Programı sayesinde, teknik servis işletmelerinin tüm müşteri ve cihaz kayıtları bir arada. En kolay ve hızlı çalışan teknik servis programı kullanıcı dostu arayüzüyle sizlerle.

İndirme Linki

Yayınlanma Tarihi 5 Eylül, 2017

proje-teknik-servis-kayit-atemsoft

BergFTP Dosya Transfer

BergFTP ile tüm windows sürümlerinde en hızlı şekilde FTP bağlantıları kurabilir ve sunucu dosyalarınızı uzaktan yönetebilirsiniz.

İndirme Linki

Yayınlanma Tarihi 1 Mart, 2018

proje-ftp-programi-atemsoft

Çevrimiçi 3D Model

Ücretsiz geliştirdiğimiz 3D Ürün Önizleyici sayesinde ürünlerinizin 3D Modellerini sisteme yükleyerek onları kendi web sitenizde gösterebilirsiniz.

Ücretsiz Kullanın

Yayınlanma Tarihi 31 Aralık, 2019

Çevrimiçi Resim Editörü

Online ücretsiz photoshop sayesinde, resimler oluşturabilir, düzenleyebilir ve istediğiniz kalitede bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ücretsiz Kullanın

Yayınlanma Tarihi 17 Ocak, 2021

proje-ucretsiz-online-photoshop-atemsoft

NetGPS Canlı Takip

proje-arac-takip-yazilimi-atemsoft

QR Menü Box

Kafe ve restoranlar için ücretsiz olarak geliştirilen Qr Menü Box ile menünüzü ve çok daha fazlasını müşterilerinize QR teknolojisi ile gösterebilirsiniz.

Ücretsiz Kullanın

Yayınlanma Tarihi 1 Haziran, 2022

proje-qr-menu-box-atemsoft

QR Kod Oluşturucu

Ücretsiz QR oluşturucu ile, istediğiniz metinleri, linkleri, resimleri ve tüm verileri kare kodun içerisine yerleştirip, oluşan QR kodlarınızı sınırsız olarak indirebilirsiniz.

Ücretsiz Kullanın

Yayınlanma Tarihi 8 Nisan, 2022

proje-free-qr-menu-atemsoft
Top